• Polski
  • English
  • Русский

Początki marki K2 sięgają 2004 roku, kiedy MAG-KRAK Sp. Jawna (założona w 1993 roku) wprowadza do oferty tarcze diamentowe z powodzeniem zyskując zaufanie rzeszy wiernych, ale wymagających użytkowników. Następnym krokiem było rozszerzenie asortymentu o osprzęt do elektronarzędzi: tarcze korundowe, wiertła do muru i betonu oraz wiertła do metalu ze stali szybkotnącej. Kolejne lata przynoszą dynamiczny rozwój zarówno oferty jak i wzmacnianie pozycji na rynku dzięki zachowaniu oczekiwanej przez Klientów proporcji między konkurencyjnym poziomem cenowym a jakością.

Narzędzia K2 Tools

Oferta marki K2 skierowana jest do profesjonalnych użytkowników, dzięki czemu priorytetem dla nas jest zaspokojenie wysokich oczekiwań co do jakości. Nie byłoby to możliwe bez licznych testów przeprowadzanych na każdym etapie wprowadzania narzędzi do oferty. Nieocenioną pomocą służą nam zaprzyjaźnieni specjaliści i praktycy z wielu branż, którzy przez wszystkie lata budowania marki wspierają nasz wewnętrzny dział kontroli jakości testami i krytycznymi opiniami. To dzięki Wam stajemy się co raz lepsi!

Naszym największym sukcesem są lojalni Klienci, którzy dostrzegają pasję i zaangażowanie w budowanie trwałych relacji, dzięki czemu stale się rozwijamy na bardzo konkurencyjnym polskim rynku. Dumni jesteśmy również z tego, że nasza marka K2 dociera na rynki europejskie, co dodatkowo utwierdza nas w tym, że wysiłki kładzione na solidność i trwałość naszych narzędzi są właściwym kierunkiem.