Aktualności

Z radością informujemy, że nasza firma w tym roku obchodzi swoje 30-lecie istnienia!
Data dodania: 27/07/2023
Z radością informujemy, że nasza firma w tym roku obchodzi swoje 30-lecie istnienia!


Z radością informujemy, że nasza firma w tym roku obchodzi swoje 30-lecie istnienia! 🎉🎉

Od 30 lat tworzymy dla was produkty najwyższej jakości w dziedzinie technik zamocowań, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które są nie tylko innowacyjne, ale również trwałe i bezpieczne.

Dziękujemy naszym pracownikom za ich oddanie, które stało się fundamentem naszego sukcesu. To dzięki ich zaangażowaniu, zaufaniu i ciężkiej pracy zyskaliśmy lojalność naszych klientów, którzy stali się naszą największą motywacją.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata wspólnej pracy i nieustannego doskonalenia naszych umiejętności. Obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie technik zamocowań.

Razem z Wami czujemy się gotowi na kolejne wyzwania i zrealizowanie kolejnych projektów, które przyczynią się do naszego wspólnego sukcesu. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii!« WróćWsparcie
Pomocne materiały

Zapraszamy do działu wsparcie w którym znajdziesz: Katalogi PDF do pobrania, Aprobaty techniczne, Ulotki produktowe, Marketing, Sponsoring, Reklamacje.


Aktualny status przesyłki
Śledź swoją przesyłkę

zobacz więcej ikona
ikona
ikona
Skontaktuj się znami
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym.
lub przejdź do mapy regionów z przedstawicielami ze swojego regionu tutaj
Jesteśmy dystrybutorem
ue