O firmie MAG-KRAK

Firma MAG-KRAK sp. z o.o. założona została w 1993 r. od początku specjalizowała się w sprzedaży nowoczesnych technik zamocowań. W 1997 r. poszerzono ofertę o dział narzędzi ręcznych i osprzęt wiertniczy.

Obecnie MAG-KRAK sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ze 100% polskim kapitałem. W sprzedaży znajduje się ponad 10 000 produktów z branży zamocowań i narzędzi ręcznych, dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Systematyczny wzrost przychodów oraz ciągły rozwój firmy spowodował, iż w 2004 r. zakupiliśmy teren i hale produkcyjno-magazynowe w Krakowie przy ul. Łowińskiego 7.


Posiadamy bogato wyposażone laboratorium służące wewnętrznej kontroli jakości jak i prowadzonym własnym projektom badawczo-rozwojowym. Osprzęt laboratorium pozwala na prowadzenie bardzo szerokiej gamy badań: wymiarów, powłok ochronnych, nośności, twardości stali i tworzyw sztucznych, wytrzymałości na zrywanie.

Duże doświadczenie w przerobie tworzyw sztucznych, nowoczesny park maszyn, profesjonalne laboratorium oraz własny dział projektowy pozwala na stały rozwój i doskonalenie naszych produktów z zakresu zamocowań tradycyjnych.

Oferujemy profesjonalne techniki mocowań

  • wkręty, kołki rozporowe i szybkiego montażu,
  • gwoździe i mocowania dachowe,
  • mocowania izolacji termicznych,
  • systemy kotew chemicznych,
  • śruby, nakrętki, podkładki,
  • pręty gwintowane, łańcuchy i liny.


Stale rozwijamy działalność naszej firmy poszerzając zakres oferowanych produktów i usług działając jako grupa partnerów powiązanych kapitałowo.

Wsparcie
Pomocne materiały

Zapraszamy do działu wsparcie w którym znajdziesz: Katalogi PDF do pobrania, Aprobaty techniczne, Ulotki produktowe, Marketing, Sponsoring, Reklamacje.


Aktualny status przesyłki
Śledź swoją przesyłkę

zobacz więcej ikona
ikona
ikona
Skontaktuj się znami
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym.
lub przejdź do mapy regionów z przedstawicielami ze swojego regionu tutaj
Jesteśmy dystrybutorem
ue